Головна
Загальна
Для пацієнтів
Наша адреса

Наші центри:
Головний офіс
Луганськ
Шепетівка

Новини:
До складу мережі, на умовах співпраці, увійшов кабінет компьютерної томографії приватного підприемства "Лідія-3000". Розміщений за адресою: м. Шепетівка вул. Валі Котика, 85 (на теріторії терапевтичного відділення ценральної районої лікарні).
Відкриття!
В Луганську за адресою: Квартал 50 років оборони Луганська, 14 відкрився мобільний КТ центр!

    Відкриття мобільного медичного діагностичного центру в Рівному!
    Центр функціонує на основі унікальної модульної будівлі спеціально спроектованої для розміщення комп'ютерного томографа та проведення діагностичних досліджень.
    Дослідження проводитимуться на мультиспіральному комп'ютерному томографі Аквіліон 4 фірми Toshiba Medical System, японського виробництва. Це перший мультиспіральний томограф в Рівному!
Технічні характеристики:
    Високопотужна рентгенівська трубка 7,5 MHU, має вихід по потужності 60 кВт і дозволяє виконувати сканування на високій швидкості - один оберт за 0,5 с.
Мультизрізовий детектор
    Система багаторядкового детектора з можливістю вибору товщини зрізу (SSMD) використовується для підтримки високошвидкісного сканування і сканування з високої роздільною здатністю. Мінімальна товщина зрізу складає 0,5 мм, також можна вибирати значення товщини зрізу 0,5 мм, 1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 8 мм і 10 мм відповідно до типа клінічного дослідження .
Високошвидкісне сканування За один оберт можна отримати дані чотирьох зрізів, що дозволяє виконати збір даних на високій швидкості вісім зрізів в секунду. Наприклад, коли спіральне сканування з товщиною зрізу 8 мм встановлене для поля сканування 15 см, система може завершити збір даних зображень за 3,5 секунд.
Вага пацієнта - до 200 кг!
КТ флюроскопія!
Унікальна система кардіосинхронізації!
Голосовий зв'язок з пацієнтом
Ми працюємо за адресою :
Вул. Княгиницького 5-а
Телефон для попереднього запису: 050 2 066 066
Адрес електронної пошти: rivne@mdcexpert.com

ВХОД
Логин:
Пароль:
Наши партнеры:
Домашняя Общее Для пациентов Для бизнеса Для персонала Наши адреса